4 bm. w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu odbyło się uroczyste ślubowanie 15 nowo przyjętych funkcjonariuszy.
Ślubowanie odebrał płk Robert Rogoz, komendant BiOSG. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia w Lubaniu wszyscy nowo przyjęci funkcjonariusze zostaną skierowani do służby w przejściach granicznych na Podkarpaciu.
W bieżącym roku jest to pierwsza grupa funkcjonariuszy wcielonych do służby. Nabór prowadzony jest w sposób ciągły, a w najbliższych miesiącach planowane są kolejne przyjęcia. W tym roku do służby zostanie przyjętych 90 osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardzo ciężka służba. Szacunek dla wszystkich Pograniczników!
Dla tych co służą w bezpośredniej ochronie granicy i strzegą naszego bezpieczeństwa jak najbardziej SZACUN. Rodzinnym kombinatorom i oportunistom nie.
To ilu znowu przyjeli tych z czarnym podniebieniem??Oni sa po szkole destrukcji Polski mieszczacej sie w Kanadzie
Same garby. Patrzac a nich to pozal sie boze takim pogranicznikom
ciepła robótka dla swoich z szybką emeryturką . Tam się nie dostaj nikt z zewnątrz .
Rodzinki uwłaszczyły się na tej instytucji. Nie ważne czy się nadaje,czy nie i tak zostanie przyjęty bo rodzina i "układ" pomoże. Pozostali mimo, że mają predyspozycje i wiedzę zostaną odprawieni z kwitkiem już na poziomie podania, czy rozmowy kwalifikacyjnej z lakoniczną informacją, że komendant BiOSG nie skorzystał z ich oferty. Czyste kurest.o i kumoterstwo. I tak to jest od lat.
Te same nazwiska przewijają się non stop. żony, córki, synowie, szwagrowie, kuzyni, zięciowie, wujkowie, ciotki i nawet już wnuki (i to nieodosobniony przypadek) NEPOTYZM +, czy też Rodzina na Swoim. PATOLOGIA.
Taka jest prawda trzy razy startowałem. Jak mnie zapytano o to czy umiem jeździć na nartach to odpowiedziałem zgodnie z sumieniem że: nie i zapytałem oficera czy on umie odpowiedział że: niewięc jak jego przyjęli a po co mnie o to pytali
Bardzo ciężka służba. Szacunek dla wszystkich Pograniczników!
Dla tych co służą w bezpośredniej ochronie granicy i strzegą naszego bezpieczeństwa jak najbardziej SZACUN. Rodzinnym kombinatorom i oportunistom nie.
kolejne plecaki :D