Reklama

15 nowych strażników granicznych

06/01/2018 09:30

4 bm. w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu odbyło się uroczyste ślubowanie 15 nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Ślubowanie odebrał płk Robert Rogoz, komendant BiOSG. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia w Lubaniu wszyscy nowo przyjęci funkcjonariusze zostaną skierowani do służby w przejściach granicznych na Podkarpaciu.

W bieżącym roku jest to pierwsza grupa funkcjonariuszy wcielonych do służby. Nabór prowadzony jest w sposób ciągły, a w najbliższych miesiącach planowane są kolejne przyjęcia. W tym roku do służby zostanie przyjętych 90 osób.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Aga - niezalogowany 2018-01-06 11:54:26

    Bardzo ciężka służba. Szacunek dla wszystkich Pograniczników!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    leon - niezalogowany 2018-01-06 12:32:17

    Dla tych co służą w bezpośredniej ochronie granicy i strzegą naszego bezpieczeństwa jak najbardziej SZACUN. Rodzinnym kombinatorom i oportunistom nie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    stretch - niezalogowany 2018-01-06 15:16:14

    kolejne plecaki :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości