Reklama

16-latka śmiertelnie zatruła się czadem

26/02/2021 17:33

Zatrucie tlenkiem węgla jest najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci 16-letniej dziewczyny. Pomiary w łazience wykazały obecność czadu.

Tragedia rozegrała się w czwartek tuż po 23:00 w domu jednorodzinnym w Dąbrówce niedaleko Niska. – Pomiary tlenku węgla w łazience, w której była dziewczyna, wskazywały obecność tego toksycznego gazu. Pomimo prowadzonej reanimacji nie udało się uratować życia nastolatki – informuje brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy podkarpackiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

W obecnym sezonie zimowym, liczonym od 1 października, w skutek zatrucia tlenkiem węgla zmarły 3 osoby, a 66 z objawami zatrucia trafiło do szpitali.


bor
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama