Zatrucie tlenkiem węgla jest najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci 16-letniej dziewczyny. Pomiary w łazience wykazały obecność czadu.
Tragedia rozegrała się w czwartek tuż po 23:00 w domu jednorodzinnym w Dąbrówce niedaleko Niska. – Pomiary tlenku węgla w łazience, w której była dziewczyna, wskazywały obecność tego toksycznego gazu. Pomimo prowadzonej reanimacji nie udało się uratować życia nastolatki – informuje brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy podkarpackiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.
W obecnym sezonie zimowym, liczonym od 1 października, w skutek zatrucia tlenkiem węgla zmarły 3 osoby, a 66 z objawami zatrucia trafiło do szpitali.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze