28 sierpnia w godzinach wieczornych w Pruchniku na ulicy Jarosławskiej doszło do wypadku z udziałem rowerzysty.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem berligo, 35-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, podczas wykonywania manewru wyprzedzania zderzył się bokiem pojazdu z rowerzystą.
W wyniku zderzenia rowerzysta, 16-letni mieszkaniec gminy Pruchnik, doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Policjanci przypominają o obowiązkowych odblaskach i światłach oraz zachęcają do używania kamizelek odblaskowych przez pieszych i kierowców jednośladów. Natomiast kierowcy powinni szczególnie uważać na rowerzystów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze