Ponad 160 dzieci zostało obdarowanych przez św. Mikołaja wspaniałymi prezentami podczas imprezy zorganizowanej przez przemyski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
Wydarzenie z udziałem członków, sympatyków i podopiecznych przemyskiego TPD odbyło się 2 grudnia w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej. Spotkanie z brodatym Świętym rozpoczęło się krótką częścią artystyczną w wykonaniu dzieci ze Świetlicy TPD „Przystań” i quizem z wiedzy dotyczącej św. Mikołaja. Potem przyszedł czas na wizytę wyjątkowego gościa, której towarzyszyły nie lada emocje. Św. Mikołaj przybył z worem prezentów, obdarowując nimi najmłodszych, którzy z przejęciem i odwagą odpowiadali na wszystkie jego pytania.
Wsparcia akcji udzieliły: Sieć „Pepco”, Przedsiębiorstwo Budowlane „Besta” w Rzeszowie i Firma „Wawel”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze