Występ reprezentantów SKKS Badminton Przemyśl w Mistrzostwach Podkarpacia w czterech kategoriach wiekowych (U-9, U-11, U-13 i U-15) był znakomity. Cała trójka: Aleksander Bandrowicz, Natalia Horst i Szymon Kazimir, stanęła na podium w swoich kategoriach. Natalia i Szymon nawet dwukrotnie!
Gdyby chcieć procentowo ocenić wynik przemyskich badmintonistów, zdobyli 1,7 medalu na osobę! Mistrzostwa odbyły się w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Gogołowie. Do rywalizacji przystąpiło 53 zawodniczek i zawodników, walcząc o medale w żakach młodszych, żakach, młodzikach młodszych i młodzikach.
Skromna, ale mocna, reprezentacja przemyskiego SKKS Badminton wywalczyła łącznie 5 medali. Aleksander Bandrowicz zgarnął złoto w grze pojedynczej chłopców U-11, Natalia Horst – złoto w grze pojedynczej dziewcząt i srebro w grze podwójnej dziewcząt U-15, wreszcie Szymon Kazimir – srebro w grze pojedynczej chłopców i złoto w grze podwójnej chłopców U-15.
W finale singla A. Bandrowicz pokonał Wiktora Niziołka z UKS Orbitek Straszęcin. W finale gry pojedynczej w kategorii młodzików Sz. Kazimir musiał uznać wyższość Mikołaja Krystka (UKS Orbitek), ale to powetował sobie w deblu, w parze z Janem Wilczkiem (Skarbek Gogołów), zdobywając złoto. Pokonali w tej decydującej fazie duet Przemysław Drzyzga – Szymon Madziar (Skarbek Gogołów).
Wśród młodziczek w singlu znakomicie po raz kolejny spisywała się Natalia Horst. Nie miała sobie równych, nie dając w finale szans Julii Oszajcy (Skarbek Gogołów). W deblu występowała w parze z Emilią Machowską (Skarbek Gogołów) i w wielkim finale musiały uznać wyższość duetu gospodarzy Julia Oszajca – Zuzanna Madziar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze