Choć policjanci z przemyskiej komendy świąteczny weekend oceniają jako spokojny i bezpieczny, nie zabrakło w tym czasie różnych zdarzeń drogowych. Najgroźniejsza z 18 kolizji, jakie odnotowano na terenie powiatu przemyskiego, miała miejsce w piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z al. Wolności.
Z informacji udostępnionych przez KMP w Przemyślu wynika, że zdarzenie spowodował 44-letni przemyślanin podróżujący osobowym seatem. Ponieważ nie ustąpił on pierwszeństwa kierującej oplem astrą 47-letniej mieszkance powiatu przemyskiego, uderzyła ona w bok jego pojazdu. Na sprawcę nałożono mandat w kwocie 500 zł. Uczestnicząca w zdarzeniu 47-latka została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej stan nie był poważny.
W okresie świątecznym policja zmuszona była też uniemożliwić dalszą jazdę 3 nietrzeźwym kierowcom. Jednym z nich był 33-letni mężczyzna, który nie dość, że był pijany, to nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Przeprowadzone alkomatem badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego 1,6 promila.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze