Reklama

18 kolizji w 4 dni. Bilans świątecznego weekendu

Choć policjanci z przemyskiej komendy świąteczny weekend oceniają jako spokojny i bezpieczny, nie zabrakło w tym czasie różnych zdarzeń drogowych. Najgroźniejsza z 18 kolizji, jakie odnotowano na terenie powiatu przemyskiego, miała miejsce w piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z al. Wolności.

Z informacji udostępnionych przez KMP w Przemyślu wynika, że zdarzenie spowodował 44-letni przemyślanin podróżujący osobowym seatem. Ponieważ nie ustąpił on pierwszeństwa kierującej oplem astrą 47-letniej mieszkance powiatu przemyskiego, uderzyła ona w bok jego pojazdu. Na sprawcę nałożono mandat w kwocie 500 zł. Uczestnicząca w zdarzeniu 47-latka została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej stan nie był poważny.

W okresie świątecznym policja zmuszona była też uniemożliwić dalszą jazdę 3 nietrzeźwym kierowcom. Jednym z nich był 33-letni mężczyzna, który nie dość, że był pijany, to nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Przeprowadzone alkomatem badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego 1,6 promila.

Reklama

 

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości