Dwóch 18-letnich pseudokibiców odpowie za pobicie 19-latka. Powodem ataku było godło i logo klubu umieszczone na bluzie mężczyzny.
Napastnicy najpierw zażądali od pokrzywdzonego, aby ściągnął bluzę, kiedy ten z bratem wszedł do lokalu po pizzę. Mężczyzna odmówił. Gdy wyszedł z lokalu, na parkingu czekała na niego grupa mężczyzn. Ponownie zażądali, aby ściągnął bluzę, tym razem również odmówił. Kiedy wsiadł do samochodu został zaatakowany. Jeden z napastników szarpał go za bluzę i usiłował wyciągnąć z pojazdu. Drugi w tym czasie uderzał i kopał go po twarzy.
Agresywni młodzieńcy nie odpuścili nawet wtedy, gdy pobitemu udało się odjechać samochodem. Mężczyźni ruszyli za nim, wyprzedzili go i zajechali mu drogę, zatrzymując się w poprzek jezdni. Mężczyzna zatrzymał się, wtedy jeden z napastników wysiadł z samochodu i kopnął w jego auto. Pokrzywdzony przestraszył się i gwałtownie cofnął pojazdem, który wjechał na wzniesienie i przewrócił się. Wtedy napastnicy odjechali.
Policjanci z Leżajska ustalili, a następnie zatrzymali odpowiedzialnych za całe zajście. Śledczy przedstawili dwóm 18-latkom z powiatu leżajskiego zarzut pobicia. Jednocześnie policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w związku z ujawnionymi wykroczeniami. Sprawa ma charakter rozwojowy i nie jest wykluczone, że w najbliższym czasie dojdzie do kolejnych zatrzymań, a podejrzani usłyszą dodatkowe zarzuty.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.bardzo dobrze,wpierdol sie nalezal
Hej policjanci, a wpier.....l tym obszczymurkom był? Szkoda!
Nie ma to jak bić się za jakieś gówno znaczące wiejskie klubiki.
Patałachy! Gnoje !Rączki powinni im uwalić tuż przy dupie!
masz racje pajacu. nie ma jak pojsc siedziec za naszywke na bluzie, trzeba bronic barw Ekstraligi Lezajska :) ech chwasty
To nie kibice to scierwa omylkowo tylko nazywani ludźmi.Miejsce tych bydlakow jest na Syberii.Ciekawe jak dlugo bys tam pocwaniakowal jeden z drugim.
I do pudla wsadzic I do roboty zagonic
to takie pajace, zwykłe tchórze z kompleksami wyniesionymi z domu, które napadają na jednego w kilku
Dozywocie. Wszystkim uczestnikom. Moze to cos nauczy innych.
no cóż imię do czegoś zobowiązuje ;) A teraz idź do swojej Karynki dorobić trochę Brajanków i Dżesiczek żeby było więcej pińcset plus. Nie zapomnij później wyprać dresa i wypucować swoją wiekową bejcę jak będziesz zasuwał po kolejny zasiłek bo pewnie pracą się nie hańbisz ;) Gdzie się tacy ludzie rodzą....
bardzo dobrze,wpierdol sie nalezal
Powiedzial seba co wieddzial. Kretyni
Pojeby