Reklama

19 sierpnia odbędzie się wakacyjny turniej w bule!

13/08/2015 09:00

Już 19 sierpnia o godzinie 9.00 w Parku Miejskim im. Bohaterów Monte Cassino w Jarosławiu odbędzie się wakacyjny turniej w bule. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 sierpnia.

Zgłoszeń można dokonywać na e-maila: jaroslawbule@gmail.com lub osobiście w Punkcie Informacji Turystycznej CKiP, ul. Rynek 5  oraz Księgarni, ul. Rynek 6.
Karty zgłoszeń dostępne w Punkcie Informacji Turystycznej CKiP, ul. Rynek 5  oraz Księgarni, Rynek 6. Informacje pod numerem tel. 16 621 44 34. Nagrodą w turnieju będą Kule PROCSS.


IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama