Reklama

20 nowych zakażeń, 2 ofiary i 1 ozdrowieniec. Najgorzej w pow. jarosławskim

14/06/2020 10:58

Wśród zarażonych są mieszkańcy powiatu przemyskiego i przeworskiego, ale najwięcej pochodzi z powiatu jarosławskiego. W szpitalu w Jarosławiu zmarł pacjent z powiatu leżajskiego, a w Łańcucie – z jarosławskiego. Wyzdrowiał natomiast młody mężczyzna z powiatu przemyskiego.

Jak poinformował kilkanaście minut temu dr Adam Sidor, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 18 osób, 2482 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 35 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 40 osób.


Od wczoraj stwierdzono 20 nowych przypadków zakażenia koronawirusem:

9 osób z powiatu jarosławskiego – siedmiu mężczyzn i dwie kobiety (7 hospitalizacji i 2 izolacje) 2 kobiety w sile wieku z powiatu przeworskiego (hospitalizacja) kobieta w sile wieku z powiatu przemyskiego (izolacja)

oraz

2 osoby – młoda i starsza kobieta z powiatu rzeszowskiego (hospitalizacje) 2 osoby starsza kobieta i w sile wieku z m. Rzeszowa (izolacja) 2 młode kobiety z powiatu strzyżowskiego (izolacja) starszy mężczyzna z powiatu stalowowolskiego(hospitalizacja) starszy mężczyzna z powiatu łańcuckiego (hospitalizacja)

 

13 czerwca zmarły dwie osoby: w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu starszy mężczyzna z powiatu leżajskiego, a w Centrum Medycznym w Łańcucie starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego.

Reklama

 

Kolejna osoba, która wyzdrowiała to młody mężczyzna z powiatu przemyskiego.

 

Do tej pory w naszym województwie badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 458 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 343 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 40 zgonów.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    z - niezalogowany 2020-06-14 11:21:20

    Kolejne ognisko zakażenia wykryto też w Nadleśnictwie Bircza w powiecie przemyskim. Tam zakażenie koronawirusem potwierdzono u 14 osób, w tym u 9 pracowników i 5 osób z kontaktu domowego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-06-14 11:28:24

    Wiecej testów to i większa wykrywalność.Cieszy,ze testy w większej ilosci  dotarły w nasz region.Smuci,ze mamy największą śmiertelność w kraju w stosunku do ilosci zarażonych.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nnn - niezalogowany 2020-06-14 11:41:27

    Jakie testy caly czas środków higieny brakuje w u jaroslawskim szpitalu a ludzie chidza jak chca nawet po sklepach bez maseczek 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama