Wśród zarażonych są mieszkańcy powiatu przemyskiego i przeworskiego, ale najwięcej pochodzi z powiatu jarosławskiego. W szpitalu w Jarosławiu zmarł pacjent z powiatu leżajskiego, a w Łańcucie – z jarosławskiego. Wyzdrowiał natomiast młody mężczyzna z powiatu przemyskiego.
Jak poinformował kilkanaście minut temu dr Adam Sidor, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 18 osób, 2482 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 35 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 40 osób.
Od wczoraj stwierdzono 20 nowych przypadków zakażenia koronawirusem:
oraz
2 osoby – młoda i starsza kobieta z powiatu rzeszowskiego (hospitalizacje) 2 osoby starsza kobieta i w sile wieku z m. Rzeszowa (izolacja) 2 młode kobiety z powiatu strzyżowskiego (izolacja) starszy mężczyzna z powiatu stalowowolskiego(hospitalizacja) starszy mężczyzna z powiatu łańcuckiego (hospitalizacja)
13 czerwca zmarły dwie osoby: w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu starszy mężczyzna z powiatu leżajskiego, a w Centrum Medycznym w Łańcucie starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego.
Kolejna osoba, która wyzdrowiała to młody mężczyzna z powiatu przemyskiego.
Do tej pory w naszym województwie badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 458 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 343 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 40 zgonów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kolejne ognisko zakażenia wykryto też w Nadleśnictwie Bircza w powiecie przemyskim. Tam zakażenie koronawirusem potwierdzono u 14 osób, w tym u 9 pracowników i 5 osób z kontaktu domowego.
Wiecej testów to i większa wykrywalność.Cieszy,ze testy w większej ilosci dotarły w nasz region.Smuci,ze mamy największą śmiertelność w kraju w stosunku do ilosci zarażonych.
Jakie testy caly czas środków higieny brakuje w u jaroslawskim szpitalu a ludzie chidza jak chca nawet po sklepach bez maseczek
Musimy sobie zdać sprawę,że prze wybory w walce z korono wirusem wybraliśmy drogę Białorusi czyli zaniechania.W konkurencji walki z panademią Polska konsekwentnie utrzymuje się poza pierwszą setką państw świata,za najbliższych sąsiadów mając Portoryko, Nigerię,Libię czy Wyspy Salomona.Wirusa skutecznie bijemy tylko rządowymi orędziami.Musimy sobie z tego zdawać sprawę,że wierząc w zapewnienia rządzących robimy nie tylko krzywdę nie tylko sobie ale także najbliższym.
doktor do do psychiatry udaj sie sam bo masz objawy ! Tadeusz jest zdrowy
Tadeusz, z Tobą jest naprawdę źle.Potrzebna Ci pomoc psychiatryczna.
POLECAM przeczytać P.Tadeuszu - http://pressmania.pl/testowanie-gornikow-na-slasku-to-oszustwo/?fbclid=IwAR10BsyQtjCkat1gPYcHZTgyfWLY5yE6zQPXJzWjvHv4zACDGRz9Krixh2w
PSYCHOPATYCZNYCH ARTYKUŁÓW Z PRESSMANII PROSZĘ NIE POLECAĆ
Teraz najważniejsze są wybory pełen luz dla narodu a nie statystyki zachorowalności cieszmy się chwilą NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA.. Po wyborach wrócimy do obostrzeń tylko czekać jak naczelny pan Jaro po wygranej PiS nie czyli wyda polecenie panu ministrowi Szumi
Zwolennicy PiS-u wierzą w covid 19 i szumowskiego!Zwolennicy PO i inne lewactwo : wierząw covid 19 i nie wierzą w szumowskiego zatem uważają ,że dane są zaniżone.Nauka- nikt tego nie zbadał rzetelnie ,problem nie istnieje. testy są na coś innego. wystaczy wiedza licealisty z "nowej" matury.Realia: a zna ktoś kogoś kto choruje poważnie i nacovid albo na to umarł? Debile wierzą w cokolwiek gdy przestaną wierzyć w Boga.
Słownictwo zbliżone do środowisk kibolskich.Lekarzem zostaje się po długich i cięzkich studiach medycznych a nie po kursach wiedzy elementarnej dla dorosłych
Drogi Panie Tadeuszu z wypowiedzi wnoszę, iż jesteś pan wyznawcą grupy która siebie określa " inteligencją". Najczęściej to zwolennicy POprzedników u władzy. Wsród lekarzy to grupa najczęściej występująca. nie oznacza to jednak , że to najmądrzejsi doktorzy. To najpewniej najbardziej"mądrzy" na zewnątrz, często te studia im jakoś głądko szły a teraz z uporem noszą maseczki i z pacjentami spotykają się przez telefon. Bo pandemia. I oni wlasnie stanowią niestety pańskie wyobrażenie wykształconych doktorów. Wyobrażenie gdyż język ich na codzień to nawet kibolski nie jest a raczej rynsztokowy. Mnie jako potomkowi rodów szlacheckich punktów za pochodzenie nie dawali a dodatkowo wręcz gnębili. Moim dziadkom dziadkowie tych pańskich wyobrażeń, ech co tam Ynteligencja wie lepiej...
Dopiero Dziadzio wiedział co to są punkty za pochodzenie.Dziadzio wspomniał też,że w tamtym zamierzchłym okresie prawie każdy mieszkaniec Przemyśla z tzw bloków czyli okolicznych wiosek miał szlachetne a i szlacheckie pochodzenie a pozostali to tylko hrabia i baron z cesarzowego nadania. Oczywiście wszyscy mieli gruntowne wykształcenie na poziomie uniwersyteckim.Chłopów i zwykłych mieszczan nie było w Przemyślu.Takie to dziwy były w naszym mieście.
Rządzący czekają na ustawienie króla na szachownicy nieważne ile pionków stracą Jak jest wojna muszą być ofiary WYBORY walka o koryto trwa
Znałam osobiście dwie osoby z Przemyśla które zmarły.Niestety.
na co dzień...pisze się osobno Panie lekarzu..z całym szacunkiem do Pana wykształcenia
Kolejne ognisko zakażenia wykryto też w Nadleśnictwie Bircza w powiecie przemyskim. Tam zakażenie koronawirusem potwierdzono u 14 osób, w tym u 9 pracowników i 5 osób z kontaktu domowego.
Wiecej testów to i większa wykrywalność.Cieszy,ze testy w większej ilosci dotarły w nasz region.Smuci,ze mamy największą śmiertelność w kraju w stosunku do ilosci zarażonych.
Jakie testy caly czas środków higieny brakuje w u jaroslawskim szpitalu a ludzie chidza jak chca nawet po sklepach bez maseczek