Reklama

200 tysięcy zł dla „Wzrastania” z Łopuszki Małej

Trzy instytucje z Podkarpacia otrzymały finansowe ministerialne wsparcie w ramach „Programu wspierającego powrót osób bezdomnych do społeczności”. Wśród nich jest jedna z naszego regionu.

Ministerstwo pracy i polityki społecznej zaakceptowało ostateczną listę stowarzyszeń, fundacji, instytucji, itp. rekomendowanych przez komisję konkursową do dofinansowania w otwartym konkursie ofert w ramach „Programu wspierającego powrót osób bezdomnych do społeczności” edycja 2015.

Na realizację konkursu ministerstwo przeznaczyło 5 mln zł w skali kraju. Dotacje w wysokości od 50 do 280 tys. zł przyznane zostały 42 wnioskodawcom. Z województwa podkarpackiego dofinansowanie na realizację projektów otrzymały trzy podmioty na łączną kwotę 400 tys. zł. Wśród nich jest Fundacja Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II „Wzrastanie” z Łopuszki Małej (gmina Kańczuga), która otrzymała 200 tys. zł. Po 100 tys. zł dostały dębickie koło Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta oraz Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości