Sąd Rejonowy w Jarosławiu postanowił tymczasowo aresztować 21-latka podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoimi rodzicami.
Kilka dni temu policjanci z posterunku w Wiązownicy zostali wezwani do jednej z miejscowości na terenie powiatu jarosławskiego, gdzie według zgłoszenia syn znęca się nad rodzicami. Interweniujący na miejscu ustalili, że 21-letni mężczyzna po raz kolejny wszczął awanturę, grożąc rodzicom pozbawieniem życia oraz stosował wobec nich przemoc fizyczną. Zebrane informacje w tej sprawie jednoznacznie wskazały na konieczność odizolowania agresora od seniorów.
W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 21-latek od dłuższego czasu znęcał się nad najbliższymi. Funkcjonariusze zgromadzili w sprawie materiał dowodowy i zwrócili się z wnioskiem do Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To nie jego samego trzeba było zamknąć tylko równieżjego rodziców którzy wychowali taką patologię która kiedyś kogoś niewinnego będzie gnębić.
Oprócz kary dla takiego gnojka powinno się jego ojcu obcinać fiuta za to że umie zrobić czuba, a wychować już nie.
To nie jego samego trzeba było zamknąć tylko równieżjego rodziców którzy wychowali taką patologię która kiedyś kogoś niewinnego będzie gnębić.
Oprócz kary dla takiego gnojka powinno się jego ojcu obcinać fiuta za to że umie zrobić czuba, a wychować już nie.