Blisko rok spędzi za kratami agresor, który zaatakował dostawcę pizzy w momencie, kiedy ten dostarczył zamówienie pod wskazany adres. Po zrabowaniu pizzy napastnik uciekł.
Dwie pizze okazały się na tyle pożądanym łupem, że ich amator będzie musiał teraz odsiedzieć blisko 12 miesięcy za kratkami. Tak zdecydował stalowolski sąd. 22-letni mężczyzna w środę, 22 bm., usłyszał zarzut rozboju postawiony przez stalowolską prokuraturę.
Napastnik ukrywał się przed organami ścigania od listopada ub.r. Był poszukiwany dwoma listami gończymi. W miniony wtorek policja weszła w posiadanie informacji pozwalających na dotarcie do mężczyzny. Próbował ulotnić się przez okno domu, w którym go znaleziono, ale ostatecznie został ujęty. Od czwartku, 23 bm., przebywa w zakładzie karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.za rabunek pizzy kasta nadzwyczajnych sędziowskich nadludzi niemal że bogów daje 12 -cie miechów do odsiadki , a ile dostają ci co malwersowali miliony od lat np.AMBER Gold, afera Hazardowa, Autostradowa ,PKP na ile ten nadludzki pomiot ocenia karę??
za rabunek pizzy kasta nadzwyczajnych sędziowskich nadludzi niemal że bogów daje 12 -cie miechów do odsiadki , a ile dostają ci co malwersowali miliony od lat np.AMBER Gold, afera Hazardowa, Autostradowa ,PKP na ile ten nadludzki pomiot ocenia karę??
YOUTUBE.COM - STUCK MOJO - PIZZA MAN