Reklama

24-latek pod wpływem sprawcą kolizji

26/01/2018 21:09

Wczoraj około g. 11 kolbuszowcy policjanci zostali poinformowani o kolizji w Widełce. Informującym był poszkodowany kierowca, z którego relacji wynikało, że jadący z naprzeciwka Fiat Bravo wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem poszkodowanego. Dodatkowo kierowca fiata nie zatrzymał pojazdu i odjechał z miejsca zdarzenia.

Pokrzywdzony ruszył za nim w pościg i o przebiegu sprawy na bieżąco informował policję. Jechał za kierowcą fiata aż do Weryni, a tam sprawca kolizji porzucił pojazd i dalej już uciekał pieszo! Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali mężczyznę po krótkiej chwili. 24-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego był pijany i miał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Badanie wykazało 2,64 promila alkoholu w jego organizmie.

Sprawcę zdarzenia zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.

Reklama

Przedstawiono mu zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Będzie też odpowiadał za jazdę wbrew posiadanemu zakazowi i spowodowanie kolizji drogowej.

 


MWó
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości