Wczoraj około g. 11 kolbuszowcy policjanci zostali poinformowani o kolizji w Widełce. Informującym był poszkodowany kierowca, z którego relacji wynikało, że jadący z naprzeciwka Fiat Bravo wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem poszkodowanego. Dodatkowo kierowca fiata nie zatrzymał pojazdu i odjechał z miejsca zdarzenia.
Pokrzywdzony ruszył za nim w pościg i o przebiegu sprawy na bieżąco informował policję. Jechał za kierowcą fiata aż do Weryni, a tam sprawca kolizji porzucił pojazd i dalej już uciekał pieszo! Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali mężczyznę po krótkiej chwili. 24-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego był pijany i miał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Badanie wykazało 2,64 promila alkoholu w jego organizmie.
Sprawcę zdarzenia zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.
Przedstawiono mu zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Będzie też odpowiadał za jazdę wbrew posiadanemu zakazowi i spowodowanie kolizji drogowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze