Reklama

25-minutowa podróż po skarbach gminy Żurawica. Zapraszamy przed ekrany!

Dzisiaj, 6 października br., o godzinie 18 na antenie TVP3 Rzeszów odbędzie się emisja kolejnego odcinka programu pod tytułem „wPROWadzamy zmiany”. Tym razem głównym bohaterem programu będzie gmina Żurawica.

O walorach gminy, prowadzonych inwestycjach, planach na przyszłość opowiadać będzie wójt gminy Tomasz Szeleszczuk. Obok niego w programie zaprezentowani zostaną m.in.: seniorzy z żurawickiego Klubu Senior+, niezwykła artystka z Żurawicy Sylwia Ignatowska, właściciel lokalnej winnicy Henryk Pusz z Orzechowiec, dowódca 1. Batalionu Czołgów w Żurawicy ppłk Rafał Kluz, członkowie Stowarzyszenia VIENTO wraz z Harcerską Orkiestrą Dętą Hufca Ziemi Przemyskiej w Żurawicy, szef Arboretum i Zakładu Fizjografii w Bolestraszycach Narcyz Piórecki, dyrektor SP w Wyszatycach Beata Oś-Oziembłowska oraz przewodnik po Forcie XII Werner w Żurawicy Bogdan Motyl. Wszyscy opowiadać będą o miejscach, zawodach, zajęciach, pasjach. Tych zwykłych i tych niezwykłych.
Całość zostanie spięta kadrami najpiękniejszych miejsc gminy, zmian, jakie w niej zaszły i charakterystycznych punktów na mapie naszej gminy. Całość uzupełnią wypowiedzi wicemarszałka województwa podkarpackiego Piotra Pilcha oraz zastępcy dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie Magdaleny Rożek.

Zapraszamy przed ekrany!


fot.UG Żurawica
Finał programu nastąpi na jednym z fortów Twierdzy Przemyśl – San Rideau w Bolestraszycach.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama