Dzisiaj, 6 października br., o godzinie 18 na antenie TVP3 Rzeszów odbędzie się emisja kolejnego odcinka programu pod tytułem „wPROWadzamy zmiany”. Tym razem głównym bohaterem programu będzie gmina Żurawica.
O walorach gminy, prowadzonych inwestycjach, planach na przyszłość opowiadać będzie wójt gminy Tomasz Szeleszczuk. Obok niego w programie zaprezentowani zostaną m.in.: seniorzy z żurawickiego Klubu Senior+, niezwykła artystka z Żurawicy Sylwia Ignatowska, właściciel lokalnej winnicy Henryk Pusz z Orzechowiec, dowódca 1. Batalionu Czołgów w Żurawicy ppłk Rafał Kluz, członkowie Stowarzyszenia VIENTO wraz z Harcerską Orkiestrą Dętą Hufca Ziemi Przemyskiej w Żurawicy, szef Arboretum i Zakładu Fizjografii w Bolestraszycach Narcyz Piórecki, dyrektor SP w Wyszatycach Beata Oś-Oziembłowska oraz przewodnik po Forcie XII Werner w Żurawicy Bogdan Motyl. Wszyscy opowiadać będą o miejscach, zawodach, zajęciach, pasjach. Tych zwykłych i tych niezwykłych.
Całość zostanie spięta kadrami najpiękniejszych miejsc gminy, zmian, jakie w niej zaszły i charakterystycznych punktów na mapie naszej gminy. Całość uzupełnią wypowiedzi wicemarszałka województwa podkarpackiego Piotra Pilcha oraz zastępcy dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie Magdaleny Rożek.
Zapraszamy przed ekrany!

fot.UG Żurawica
Finał programu nastąpi na jednym z fortów Twierdzy Przemyśl – San Rideau w Bolestraszycach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Można to gdzieś obejrzeć ponownie ?