Reklama

26-letni motocyklista z Polski chciał przekroczyć granicę. Był pijany

02/09/2020 09:42

Na przejście graniczne w Korczowej zgłosił się 26-letni obywatel Polski. Mężczyzna kierujący motocyklem zamierzał wyjechać turystycznie na Ukrainę.

W trakcie rozmowy funkcjonariusz Straży Granicznej zwrócił uwagę na dziwne zachowanie kierowcy. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał ponad promil alkoholu. Poproszony o przedstawienie prawa jazdy poinformował, że takowego nie posiada. Brak uprawnień do kierowania motocyklem potwierdziły sprawdzenia w bazach. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi policja.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2020-09-02 22:20:50

     Debili, wręcz prowokatorów nie brakuje . Czas najwyższy " przykręcić  co niektórym  śrubę ".

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości