Reklama

28-latek na swojej posesji w gminie Laszki uprawiał konopie indyjskie

Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

Jarosławscy kryminalni już od jakiegoś czasu zbierali informacje o możliwym nielegalnym procederze 28-letniego mieszkańca gminy Laszki.

Podejrzewali, że uprawia konopie indyjskie na swoim terenie.

Końcem sierpnia postanowili to sprawdzić. Udali się więc do jego domu i go przeszukali wraz z zabudowaniami gospodarczymi i resztą posesji.

Nie mylili się. Na posesji 28-letniego mieszkańca gminy Laszki mundurowi znaleźli i zabezpieczyli 13 krzewów konopi indyjskich oraz marihuanę.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i ułyszał już zarzuty.  Teraz sąd zdecyduje o jego losie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama