Jeszcze do godz. 21 potrwa kwesta 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiatach jarosławskim i przeworskim. Na ulice wyjdzie w tym czasie 150 wolontariuszy. Zbiórka prowadzona jest do tekturowych puszek, puszek stacjonarnych oraz do tzw. e-skarbonki.
Tegoroczny finał charytatywnej akcji Jurka Owsiaka, jak wszystkie masowe imprezy, dostosować się musiał do warunków epidemicznych. Wszystkie wydarzenia kulturalne odbywają się on-line.
W Jarosławiu, by zamanifestować wsparcie dla WOŚP można wziąć udział w specjalnym biegu, na ZEK-u w Radymnie i na ternie jarosławskiej PWSTE zorganizowano morsowanie.
W tym roku nie sformował się sztab w Przeworsku, region koordynuje zatem ten w Jarosławiu. Nie oznacza to, że w powiecie przeworskim nie można wesprzeć WOŚP. W Jarosławiu, Przeworsku, wszystkich miejscowościach powiatu jarosławskiego oraz Mirocinie, Tryńczy i Zarzeczu wolontariusze będą zbierać datki do tradycyjnych puszek.
Puszki stacjonarne stanęły w 30 miejscach regionu: m.in. w Jarosławiu, Przeworsku, Szówsku, Koniaczowie, Cetuli Piwodzie i Rzeszowie (ich mapka znajduje się tutaj).
Jarosławski sztab ma także swoją e-skarbonkę pozwalająca zasilić zbiórkę bez wychodzenia z domu. Można ją znaleźć tu.
Tradycyjne dla WOŚP aukcje także odbywają się w internecie, na stronach facebookowych sztabu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.https://youtu.be/7oKW9WeaNU8 i wszystko jasne
https://www.youtube.com/watch?v=X8rmJPMpAwg&ab_channel=NajnowszeWiadomo%C5%9Bci24H TVPis nie relacjonuje tego tylko TVN
Radziłem znajomym że jak zobaczą bezmózga z puszką owsika to żeby unikali ich jak ognia
https://youtu.be/7oKW9WeaNU8 i wszystko jasne
https://www.youtube.com/watch?v=X8rmJPMpAwg&ab_channel=NajnowszeWiadomo%C5%9Bci24H TVPis nie relacjonuje tego tylko TVN
Radziłem znajomym że jak zobaczą bezmózga z puszką owsika to żeby unikali ich jak ognia