Reklama

3 nastolatków chciało sobie pojeździć, więc „pożyczyli” hondę civic

31/01/2018 10:45

Grozi im kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Właściciel hondy civic powiadomił policję, że z terenu jego posesji ktoś skradł auto, w którym były dokumenty i kluczyki. Poszkodowany odnalazł samochód na polnej drodze. Był uszkodzony. Policjanci ustalili, że w krótkotrwałe użycie pojazdu byli zaangażowani dwaj 18-latkowie i nieletni. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Materiały w sprawie nieletniego funkcjonariusze prześlą do sądu. 
J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości