Reklama

3 pacjentów zmarło, 12 nowych zakażonych w naszym regionie

Za Podkarpackim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym podajemy stan na 19 czerwca, g. 10.30.

Na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 28 osób, 2 705 poddanych jest kwarantannie, 70 w izolacji domowej, z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 69 osób. 

17 czerwca zmarł pacjent w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu (starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego), 18 czerwca zmarło dwóch pacjentów w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie (starsi mężczyźni z powiatu jarosławskiego). 

Nowych 13 potwierdzonych przypadków to:

kobieta w sile wieku z miasta Rzeszowa (hospitalizacja)

mężczyzna w sile wieku z powiatu przemyskiego (izolacja)

Reklama

starsza kobieta z powiatu lubaczowskiego (izolacja)

6 osób z powiatu jarosławskiego – w tym 3 starszych mężczyzn (hospitalizowani) oraz mężczyzna i kobieta w sile wieku oraz starsza kobieta – w izolacji

4 osoby z powiatu przeworskiego (dwie kobiety i mężczyzna w sile wieku oraz starszy mężczyzna – dwie hospitalizacje i dwie izolacje)


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-06-19 11:48:54

    Myślałem,ze biskupi maja sumienie.Myliłem się.Smiertelne ofiary  Bozego Ciała.Pierwszej Komunii.Na poczatek 3 zejścia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    smutny - niezalogowany 2020-06-19 12:54:06

    Głupcze Tadeuszu, zastanów się co piszesz. A jeżeli dzisiaj zarządaj twojej duszy? I nie bedzie to grypa? To bedzie wina biskupów? Memento mori!!! Tadeuszu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-06-19 17:15:58

    Biskupom wywietrzało z głów,ze mamy epidemie.Swoimi decyzjami o I Komuniach  czy tez obchodów Bożego Ciała swiadomie powoduja zagrożenie wiernych epidemia.Nieszczęściem jest to,ze w uroczystościach tych uczestniczyli osoby starsze  czyli grupa najbardziej zagrożona zejściem.Niczym się nie różnia biskupi od drobnych handlarzy nastawionych na zysk nie patrząc na koszty.A kosztem jest zagrożenie życia ludzkiego.Kilka dni po święcie Bożego Ciała gwałtowny wzrost zakażonych i to w całym kraju o czym świadczy.A dotyczy to regionów najbardziej religijnych.Przypadek.Wątpliwe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama