Za Podkarpackim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym podajemy stan na 19 czerwca, g. 10.30.
Na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 28 osób, 2 705 poddanych jest kwarantannie, 70 w izolacji domowej, z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 69 osób.
17 czerwca zmarł pacjent w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu (starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego), 18 czerwca zmarło dwóch pacjentów w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie (starsi mężczyźni z powiatu jarosławskiego).
Nowych 13 potwierdzonych przypadków to:
kobieta w sile wieku z miasta Rzeszowa (hospitalizacja)
mężczyzna w sile wieku z powiatu przemyskiego (izolacja)
starsza kobieta z powiatu lubaczowskiego (izolacja)
6 osób z powiatu jarosławskiego – w tym 3 starszych mężczyzn (hospitalizowani) oraz mężczyzna i kobieta w sile wieku oraz starsza kobieta – w izolacji
4 osoby z powiatu przeworskiego (dwie kobiety i mężczyzna w sile wieku oraz starszy mężczyzna – dwie hospitalizacje i dwie izolacje)

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Myślałem,ze biskupi maja sumienie.Myliłem się.Smiertelne ofiary Bozego Ciała.Pierwszej Komunii.Na poczatek 3 zejścia.
Głupcze Tadeuszu, zastanów się co piszesz. A jeżeli dzisiaj zarządaj twojej duszy? I nie bedzie to grypa? To bedzie wina biskupów? Memento mori!!! Tadeuszu.
Biskupom wywietrzało z głów,ze mamy epidemie.Swoimi decyzjami o I Komuniach czy tez obchodów Bożego Ciała swiadomie powoduja zagrożenie wiernych epidemia.Nieszczęściem jest to,ze w uroczystościach tych uczestniczyli osoby starsze czyli grupa najbardziej zagrożona zejściem.Niczym się nie różnia biskupi od drobnych handlarzy nastawionych na zysk nie patrząc na koszty.A kosztem jest zagrożenie życia ludzkiego.Kilka dni po święcie Bożego Ciała gwałtowny wzrost zakażonych i to w całym kraju o czym świadczy.A dotyczy to regionów najbardziej religijnych.Przypadek.Wątpliwe
Chrzest ,ślub i pogrzeb i kto ma tym zarabia
Jesteśmy wolnymi i rozumnymi ludźmi i nikt nas nie zmusza do udziału jakichkolwiek imprezach. To my podejmujemy decyzję iść czy nie. Nikt nas jeszcze nie ubezwłasnowolnił.
Jolu, nie musi ubezwłasnowolnić, wystarczy, że odwoła dyspenzę, dla starszych biskup to wyrocznia
Myślałem,ze biskupi maja sumienie.Myliłem się.Smiertelne ofiary Bozego Ciała.Pierwszej Komunii.Na poczatek 3 zejścia.
Głupcze Tadeuszu, zastanów się co piszesz. A jeżeli dzisiaj zarządaj twojej duszy? I nie bedzie to grypa? To bedzie wina biskupów? Memento mori!!! Tadeuszu.
Biskupom wywietrzało z głów,ze mamy epidemie.Swoimi decyzjami o I Komuniach czy tez obchodów Bożego Ciała swiadomie powoduja zagrożenie wiernych epidemia.Nieszczęściem jest to,ze w uroczystościach tych uczestniczyli osoby starsze czyli grupa najbardziej zagrożona zejściem.Niczym się nie różnia biskupi od drobnych handlarzy nastawionych na zysk nie patrząc na koszty.A kosztem jest zagrożenie życia ludzkiego.Kilka dni po święcie Bożego Ciała gwałtowny wzrost zakażonych i to w całym kraju o czym świadczy.A dotyczy to regionów najbardziej religijnych.Przypadek.Wątpliwe