4 czerwca 1989 roku odbyły się w Polsce pierwsze po II wojnie światowej częściowo wolne wybory parlamentarne. Dokładnie 30 lat potem, 4 czerwca 2019, jarosławianie na Rynku przywoływali to wydarzenie, podkreślając doniosłość chwili słodkim poczęstunkiem w narodowych barwach.
Wydarzenia z czerwca 1989 to jeden z kamieni węgielnych współczesnej rzeczywistości Polski. Pierwsze w drugiej połowie XX wieku wybory, w których Polacy mogli zagłosować na kandydatów spoza listy PZPR, przetarły szlak wiodący ku demokracji i budowy silnego państwa, należącego do struktur NATO i Zjednoczonej Europy[paywall].
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najwięksi patrioci idąc do wyborów maja napisane na kartce na kogo maja głosowac.Jest to numer listy oraz nazwisko "wybrańca"Ciekawe kto stoi za taka demokracją dobrą dla naszego Państwa i Narodu czy też dla dobra kliki wywodzącej sie ze środowisk wątpliwych moralnych a nawet kryminalnych.
Chyba twój umysł zatrzymał się na poziomie wspomnianego czerwca , ale 1989. Tak tak właśnie wówczas było , ale nie teraz . Gdzie ty prowokatorze widziałeś jakieś kartki z ifo na kogo kto ma głosować?
Kartki sa zawsze domach pomocy społecznej! wiem o tym co nieco!
Najwięksi patrioci idąc do wyborów maja napisane na kartce na kogo maja głosowac.Jest to numer listy oraz nazwisko "wybrańca"Ciekawe kto stoi za taka demokracją dobrą dla naszego Państwa i Narodu czy też dla dobra kliki wywodzącej sie ze środowisk wątpliwych moralnych a nawet kryminalnych.
Chyba twój umysł zatrzymał się na poziomie wspomnianego czerwca , ale 1989. Tak tak właśnie wówczas było , ale nie teraz . Gdzie ty prowokatorze widziałeś jakieś kartki z ifo na kogo kto ma głosować?
Kartki sa zawsze domach pomocy społecznej! wiem o tym co nieco!