Władze miasta i gminy Narol zdecydowały się na wspaniały gest wobec wszystkich swoich nowo narodzonych obywateli. Od stycznia br. każdy noworodek i jego rodzice otrzymają prezent – wyprawkę.
Pierwszym nowo narodzonym mieszkańcem gminy Narol w 2021 r. został Filip Gałka, który przyszedł na świat 11 stycznia br. Został bardzo mile przywitany w narolskiej społeczności. Niespodziewaną wizytę złożyły maluchowi i jego rodzicom władze miasta i gminy Narol, wręczając sympatyczny prezent.
Nie był to gest jednorazowy. Od stycznia br. władze miasta i gminy Narol wystartowały z akcją pod hasłem „Narolska wyprawka dla maluszka”.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze