Reklama

Nowi obywatele gminy Narol witani miłym gestem

Władze miasta i gminy Narol zdecydowały się na wspaniały gest wobec wszystkich swoich nowo narodzonych obywateli. Od stycznia br. każdy noworodek i jego rodzice otrzymają prezent – wyprawkę.

Pierwszym nowo narodzonym mieszkańcem gminy Narol w 2021 r. został Filip Gałka, który przyszedł na świat 11 stycznia br. Został bardzo mile przywitany w narolskiej społeczności. Niespodziewaną wizytę złożyły maluchowi i jego rodzicom władze miasta i gminy Narol, wręczając sympatyczny prezent.

Nie był to gest jednorazowy. Od stycznia br. władze miasta i gminy Narol wystartowały z akcją pod hasłem „Narolska wyprawka dla maluszka”.

Wszystkie nowo narodzone dzieci otrzymają podobną. Symboliczny upominek wraz z listem gratulacyjnym wręczać będzie burmistrz miasta i gminy Narol Grzegorz Dominik. Nie da się ukryć: akcja godna poklasku, ale i naśladowania.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama