Reklama

31 nowych policjantów [ZDJĘCIA]

1 marca br. w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się uroczyste ślubowanie 31 policyjnych rekrutów.

27 policjantów i 4 policjantki odebrało legitymacje służbowe z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinspektora Krzysztofa Pobuty. Gratulacje i życzenia przekazała im również wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Już w przyszłym tygodniu nowo przyjęci funkcjonariusze rozpoczną kilkumiesięczne szkolenie podstawowe, a potem wrócą do swoich jednostek macierzystych. Nowi policjanci zasilą szeregi Oddziału Prewencji Policji KWP oraz komend miejskich i powiatowych.

Uroczystość ta była również okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień. Między innymi inspektor Paweł Filipek, zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie z rąk wojewody E. Leniart odebrał „Brązowy Krzyż Zasługi” nadany przez prezydenta RP.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama