W piątek, 6 lutego, po g. 15 funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie podczas patrolowania gminnych dróg w Miękiszu Nowym zwrócili uwagę, że drogą porusza się Alfa Romeo a styl jazdy kierowcy wskazuje, że może on być w stanie nietrzeźwości.
Przeczucie nie myliło mundurowych. W czasie rozmowy z 32-letnim mieszkańcem gminy Laszki, wyczuli od niego alkohol. Kontrola trzeźwości wskazała, że mężczyzna ma w organizmie 3,26 promila alkoholu.
32-latek usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Apelujemy do wszystkich kierowców o przestrzeganie przepisów! Nietrzeźwi kierowcy stanowią ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego
– przekazuje KPP w Jarosławiu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze