Reklama

32-latek wydmuchał ponad 3 promile. Za jazdę w tym stanie grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności

10/02/2026 14:35

W piątek, 6 lutego, po g. 15 funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie podczas patrolowania gminnych dróg w Miękiszu Nowym zwrócili uwagę, że drogą porusza się Alfa Romeo a styl jazdy kierowcy wskazuje, że może on być w stanie nietrzeźwości.

Przeczucie nie myliło mundurowych. W czasie rozmowy z 32-letnim mieszkańcem gminy Laszki, wyczuli od niego alkohol. Kontrola trzeźwości wskazała, że mężczyzna ma w organizmie 3,26 promila alkoholu.

32-latek usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do wszystkich kierowców o przestrzeganie przepisów! Nietrzeźwi kierowcy stanowią ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego

– przekazuje KPP w Jarosławiu. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama