W sobotę, 5 października, w Przemyskiej Biblioteki Publicznej odbyło się uroczyste zakończenie zabawy czytelniczej „Wakacyjne literackie bingo”.
W zabawie czytelniczej „Wakacyjne literackie bingo” udział wzięły rodziny z dziećmi do lat 6 oraz dzieci i młodzież w wieku od 7 do 14 lat, którzy są czytelnikami Przemyskiej Biblioteki Publicznej. Zabawa polegała na wypożyczeniu książki, przeczytaniu jej i narysowaniu bohatera. Celem tej ciekawej inicjatywy było promowanie wartościowej literatury dla dzieci i młodzieży.
Po podsumowaniu wyników komisja podliczyła, że trzydzieścioro troje dzieci w wakacje przeczytało 677 książek. Najpilniejszych młodych czytelników nagrodzono i wyróżniono. W kategorii wiekowej do 6 lat I nagrodę dostała Antonina Baran, II nagrody nie przyznano, a III nagrodę otrzymał Jan Borowicz W tej kategorii wyróżnienie otrzymali: Tymon Hankus, Hubert Harłacz, Zuzanna Król, Zofia Król, Aleksandra Sowa, Laura Sowa.
W kategorii wiekowej 7 – -16 lat I nagrody przyznano: Kindze Barszczak, Milenie Barszczak i Esterze Wielgosz. II nagrody nie przyznano. III nagrodę przyznano: Janowi Rudkowi, Gabrieli Hankus i Łucji Piszczek. Wyróżnienia otrzymali: Nikola Barnaś, Iga Bury, Kamila Gontarz, Aleksander Kołaczek, Kinga Kołaczek, Lucyna Rudek, Irena Skyba, Marta Skyba, Julia Soja, Antonina Szczygielska. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.
J.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze