W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała na rzecz onkologii i hematologii dziecięcej.
W Przemyślu 33. finał WOŚP organizowały dwa sztaby: sztab nr 8085 działający przy urzędzie miasta oraz sztab nr 7465 w Młodzieżowym Domu Kultury. Wspólnymi siłami zebrały prawie 136 tys. zł.
Pełen niesamowitej energii był także finał WOŚP w Przeworsku, gdzie zebrano ponad 120 tys. zł. Wolontariusze z Lubaczowa również pobili swój orkiestrowy rekord zamykając zbiórkę z kwotą ponad 195 tys. zł. Jarosław z kolei uzbierał niebagatelną sumę ponad 230 tys. zł!
Szersza relacja i dokładne informacje o 33. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w najbliższą środę, w najnowszym numerze ŻP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze