Reklama

33. finał WOŚP. W Przemyślu zebrano prawie 136 tys. zł! W Jarosławiu ponad 230 tys. zł!

27/01/2025 17:00

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała na rzecz onkologii i hematologii dziecięcej.

W Przemyślu 33. finał WOŚP organizowały dwa sztaby: sztab nr 8085 działający przy urzędzie miasta oraz sztab nr 7465 w Młodzieżowym Domu Kultury. Wspólnymi siłami zebrały prawie 136 tys. zł.

Pełen niesamowitej energii był także finał WOŚP w Przeworsku, gdzie zebrano ponad 120 tys. zł. Wolontariusze z Lubaczowa również pobili swój orkiestrowy rekord zamykając zbiórkę z kwotą ponad 195 tys. zł. Jarosław z kolei uzbierał niebagatelną sumę ponad 230 tys. zł!

Szersza relacja i dokładne informacje o 33. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w najbliższą środę, w najnowszym numerze ŻP.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/01/2025 17:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama