Do zdarzenia doszło w sobotę, 14 marca, po g. 8 w Urzejowicach.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Vladimirec, 33-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącą Toyotą, kierowaną przez 52-letnią mieszkankę gminy Kańczuga.
Okazało się, że w organizmie 33-latka krążyło ponad 1,5 promila alkoholu. Nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami. Kierująca Toyotą była trzeźwa.
„Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna”
Reklama
– poinformowała przeworska komenda przypominając, że nietrzeźwi kierowcy to realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze