Reklama

33-letni traktorzysta bez prawa jazdy spowodował kolizję. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

20/03/2026 11:08

Do zdarzenia doszło w sobotę, 14 marca, po g. 8 w Urzejowicach.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Vladimirec, 33-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącą Toyotą, kierowaną przez 52-letnią mieszkankę gminy Kańczuga.

Okazało się, że w organizmie 33-latka krążyło ponad 1,5 promila alkoholu. Nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami. Kierująca Toyotą była trzeźwa.

„Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna”

Reklama

– poinformowała przeworska komenda przypominając, że nietrzeźwi kierowcy to realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama