Do policyjnego aresztu trafił krewki 33-latek, który, będąc pod wpływem alkoholu, obrał sobie za cel samochody zaparkowane na jednym z parkingów przy ulicy Moniuszki.
Z informacji udostępnionych przez tarnobrzeską policję wynika, że mężczyzna we wtorek, 12 bm., wieczorem postanowił dać upust swoim emocjom na jednym z miejskich parkingów. Z relacji świadków – mieszkańców Tarnobrzega – wynikało, że wkroczył na teren, na którym zaparkowane były pojazdy, a następnie, przechodząc obok nich, wskoczył na maskę jaguara. Skacząc po aucie i solidnie w nie kopiąc, uszkodził karoserię. Straty wstępnie oszacowane na kwotę 3 tysięcy złotych. Za uszkodzenie mienia wandal może ponieść karę do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku mniejszej wagi sprawca takiego czynu podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Po ustaleniu rysopisu mężczyzny policja wszczęła poszukiwania. Po kilku minutach udało się go namierzyć, idącego środkiem ulicy i głośno się zachowującego. 33-latek trafił do aresztu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze