Ratownicy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu szukają ciała mężczyzny, który – według relacji świadków – utonął w Sanie w Buszkowicach.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 bm. Osoby wypoczywające na brzegu rzeki zaalarmowały strażaków, że widziany przez nich mężczyzna, wszedł do wody, ale już z niej nie wyszedł. Jeszcze tego samego dnia ratownicy z łódki przeszukali koryto rzeki w rejonie, gdzie miało dojść do dramatu. Ich działania nie przyniosły rezultatu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A dopiero co sie chwalili sprzętem co ponoć ludzi wykrywa a tu kijkiem szukają co za nowoczesny sprzęt :*(
A dopiero co sie chwalili sprzętem co ponoć ludzi wykrywa a tu kijkiem szukają co za nowoczesny sprzęt :*(