Reklama

39-letni mężczyzna nożem groził policjantowi

Krewki 39-latek najpierw groził nożem mieszkańcowi gminy Oleszyce, licząc, że w ten sposób nakłoni go do zawiezienia we wskazane przez siebie miejsce. Potem za cel obrał sobie jednego z interweniujących policjantów.

Zawiadomienie o zajściu policjanci odebrali w minioną środę, 9 sierpnia. Zadzwonił przerażony mieszkaniec gminy Oleszyce, który uciekł ze swojej posesji przed 39-letnim agresorem po tym, jak ten, grożąc mu nożem, próbował zmusić go do opisanych wyżej działań. Interweniujący policjanci, którzy przybyli na miejsce, otrzymali informację, że sprawca całego zamieszania oddalił się w kierunku pól. W końcu namierzono go w polach i przy użyciu środków przymusu bezpośredniego wezwano do zachowania zgodnego z prawem. Mężczyzna niewiele sobie z tego robiąc, rzucił trzymany w ręku nóż w kierunku jednego z policjantów, gdy ci próbowali podejść bliżej. Ostatecznie został obezwładniony. Z informacji udostępnionych przez lubaczowską komendę policji wynika, że w sprawie prowadzone jest śledztwo. Na wniosek prokuratury w piątek, 11 bm., Sąd Rejonowy w Lubaczowie zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego, trzymiesięcznego aresztu.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    KorwinMaxCejrowski - niezalogowany 2017-08-16 10:27:28

    Kula w pusty łeb a nie trzymać ścierwo i karmić z naszych podatków!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wykolejeńcy w milicji - niezalogowany 2017-08-16 15:59:38

    To tylko były policjant na emeryturze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości