Krewki 39-latek najpierw groził nożem mieszkańcowi gminy Oleszyce, licząc, że w ten sposób nakłoni go do zawiezienia we wskazane przez siebie miejsce. Potem za cel obrał sobie jednego z interweniujących policjantów.
Zawiadomienie o zajściu policjanci odebrali w minioną środę, 9 sierpnia. Zadzwonił przerażony mieszkaniec gminy Oleszyce, który uciekł ze swojej posesji przed 39-letnim agresorem po tym, jak ten, grożąc mu nożem, próbował zmusić go do opisanych wyżej działań. Interweniujący policjanci, którzy przybyli na miejsce, otrzymali informację, że sprawca całego zamieszania oddalił się w kierunku pól. W końcu namierzono go w polach i przy użyciu środków przymusu bezpośredniego wezwano do zachowania zgodnego z prawem. Mężczyzna niewiele sobie z tego robiąc, rzucił trzymany w ręku nóż w kierunku jednego z policjantów, gdy ci próbowali podejść bliżej. Ostatecznie został obezwładniony. Z informacji udostępnionych przez lubaczowską komendę policji wynika, że w sprawie prowadzone jest śledztwo. Na wniosek prokuratury w piątek, 11 bm., Sąd Rejonowy w Lubaczowie zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego, trzymiesięcznego aresztu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Kula w pusty łeb a nie trzymać ścierwo i karmić z naszych podatków!
To tylko były policjant na emeryturze