Reklama

40-latek na „podwójnym gazie” wiózł trójkę dzieci. Żadne nie miało zapiętych pasów

Nietrzeźwego, kompletnie nieodpowiedzialnego kierowcę daewoo policjanci zatrzymali wczoraj, 30 bm., przed g. 8 rano w Gwoźnicy Górnej, w powiecie strzyżowskim. Wynik badania alkomatem nie pozostawiał wątpliwości.

Rutynowa kontrola drogowa spowodowana była tym, że siedzący za kółkiem mężczyzna i trójka młodych pasażerów (9, 12 i 16 lat) nie mieli zapiętych pasów. To nie koniec przewinień 40-latka. Okazało się, że kierowca nie ma nawet prawa jazdy, a badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało u niego prawie 1 promil. Z popełnionych wykroczeń rozliczy go sąd. 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kk86kk - niezalogowany 2016-03-31 14:01:10

    Ile to jest "prawie promil"?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    seq - niezalogowany 2016-03-31 15:18:11

    0,5 jak i 0,8 jak i 0,99 ;dpozdrawiam redaktora

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama