Reklama

44-latek był tak pijany, że spadł z roweru

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 19, w Wietlinie.

Policjanci z komisariatu w Radymnie podczas patrolowania ulic Wietlina zauważyli mężczyznę, który nagle stracił równowagę i upadł na drogę.

Gdy chcieli udzielić mu pomocy, okazało się, że od cyklisty mocno pachnie alkoholem – badanie wykazało 2,86 promila alkoholu w organizmie.

Teraz 44-letni mieszkaniec gminy Laszki  odpowie przed sądem. Kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości jest wykroczeniem zagrożonym karą aresztu lub grzywny nawet do 5 tys. złotych.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama