Mandatem został ukarany 50-letni kierowca mercedesa, który wczoraj (8 bm.), w godzinach porannych zakończył jazdę na przydrożnym drzewie.
Z informacji udostępnionych przez krośnieńską policję wynika, że mężczyzna zasnął za kierownicą, a następnie przeciął przeciwległy pas ruchu i wjechał w przydrożne drzewo. Nie jechał sam. Razem z 50-latkiem podróżowała 49-letnia pasażerka. Kobieta trafiła do szpitala, na szczęście obrażenia, których doznała na skutek zdarzenia, nie zagrażają jej życiu. Badania na zawartość alkoholu w organizmie wykazały, że kierowca mercedesa był trzeźwy.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze