Reklama

50-latek zasnął za kółkiem i uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

Mandatem został ukarany 50-letni kierowca mercedesa, który wczoraj (8 bm.), w godzinach porannych zakończył jazdę na przydrożnym drzewie.

Z informacji udostępnionych przez krośnieńską policję wynika, że mężczyzna zasnął za kierownicą, a następnie przeciął przeciwległy pas ruchu i wjechał w przydrożne drzewo. Nie jechał sam. Razem z 50-latkiem podróżowała 49-letnia pasażerka. Kobieta trafiła do szpitala, na szczęście obrażenia, których doznała na skutek zdarzenia, nie zagrażają jej życiu. Badania na zawartość alkoholu w organizmie wykazały, że kierowca mercedesa był trzeźwy.


fot.KMP Krosno


fot.KMP Krosno
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości