Reklama

„500 busy” pojawią się w Jarosławiu i Pawłosiowie

W piątek, 15 kwietnia, w ramach specjalnej akcji promocyjno-informacyjnej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, Jarosław i Pawłosiów odwiedzą tzw. busy500 plus.

Są to specjalnie oznakowane samochody pełniące funkcję mobilnych punktów informacyjnych, w których pracownicy urzędu wojewódzkiego udzielają porad na temat programu „Rodzina 500plus” i służą informacjami pomocnymi w prawidłowym wypełnieniu wniosku. Zgodnie z zapowiedziami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej odwiedzą one każdy region w Polsce. Prowadzona w ten sposób kampania informacyjna potrwa do końca czerwca.
Jak podają służby prasowe wojewody podkarpackiego, tylko 1 kwietnia w województwie podkarpackim złożono łącznie 13 748 wniosków o wypłatę świadczenia wychowawczego. 


fot.Aleksandra Białoń
Piątek, 1 kwietnia, czyli pierwszy dzień składania dokumentów, w regionie upłynął nadzwyczaj spokojnie.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości