26 grudnia br. na torach kolejowych w pobliżu stacji Jarosław doszło do potrącenia mężczyzny. Poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala.
Około godziny 16 dyżurny komendy odebrał zgłoszenie, że w pobliżu starej stacji PKP w Jarosławiu maszynista zauważył mężczyznę leżącego nieopodal rampy kolejowej, w pobliżu torów. Mimo że maszynista pociągu usiłował zatrzymać skład, doszło do uderzenia leżącego przy torach 57-letniego mieszkańca Jarosławia. Przewieziono go do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W chwili zdarzenia mężczyzna był nietrzeźwy.
Policjanci sprawdzili również stan trzeźwości kierownika pociągu i maszynisty. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Na miejscu pracowała komisja ds. wypadków kolejowych. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze