Reklama

58 tys.133 złote i 85 groszy podczas finał WOŚP-u

19/01/2015 15:34

W Przemyślu niedziela upłynęła pod znakiem czerwonego serduszka. Efekt to 58 tys.133 złote i 85 groszy. W tym roku orkiestra grała „dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

W Przemyślu sztab WOŚP tradycyjnie mieścił się w Młodzieżowym Domu Kultury. Stąd rankiem na ulice miasta wyruszyło ponad 100 wolontariuszy z I i II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego oraz Zespołu Szkół Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Przemyślu. Wśród nich byli również uczestnicy zajęć MDK i członkowie Przemyskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka. W tym roku, zamiast aukcji ofiarowanych gadżetów, która zwykle odbywała się w Klubie „Niedźwiadek”, zorganizowano kiermasz w Bramie Rycerskiej. Podczas kwesty w mieście i na terenie przejścia granicznego w Medyce zebrano 58 tysięcy 133 złotych i 85 groszy. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości