W Przemyślu niedziela upłynęła pod znakiem czerwonego serduszka. Efekt to 58 tys.133 złote i 85 groszy. W tym roku orkiestra grała „dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.
W Przemyślu sztab WOŚP tradycyjnie mieścił się w Młodzieżowym Domu Kultury. Stąd rankiem na ulice miasta wyruszyło ponad 100 wolontariuszy z I i II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego oraz Zespołu Szkół Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Przemyślu. Wśród nich byli również uczestnicy zajęć MDK i członkowie Przemyskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka. W tym roku, zamiast aukcji ofiarowanych gadżetów, która zwykle odbywała się w Klubie „Niedźwiadek”, zorganizowano kiermasz w Bramie Rycerskiej. Podczas kwesty w mieście i na terenie przejścia granicznego w Medyce zebrano 58 tysięcy 133 złotych i 85 groszy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze