Reklama

6 przypadków śmiertelnych w wyniku COVID-19 w naszym regionie

Ministerstwo Zdrowia podaje, że w Polsce dziś mamy 8 895 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 209 w naszym województwie. Z powodu COVID-19 zmarło 179 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 457 osób. Na Podkarpaciu zmarło 40 osób, 6 z nich bez chorób współtowarzyszących. W ciągu doby wykonano ponad 71,2 tys. testów

bieszczadzki 2 0.93 0 0 0
brzozowski 6 0.92 0 0 0
dębicki 8 0.59 0 0 0
jarosławski 25 02.sie 5 1 4
jasielski 6 0.53 2 0 2
kolbuszowski 6 0.96 0 0 0
krośnieński 7 0.62 5 0 5
leżajski 3 0.43 0 0 0
lubaczowski 6 01.wrz 1 1 0
łańcucki 16 sty.97 1 0 1
mielecki 13 0.95 4 0 4
niżański 10 sty.51 3 0 3
przemyski 13 sty.76 0 0 0
przeworski 11 sty.41 4 4 0
ropczycko-sędziszowski 6 0.80 1 0 1
rzeszowski 18 01.cze 3 0 3
sanocki 1 0.11 1 0 1
stalowowolski 8 0.76 5 0 5
strzyżowski 0 0 2 0 2
tarnobrzeski 8 sty.51 0 0 0
leski 0 0 0 0 0
Krosno 5 01.sie 1 0 1
Przemyśl 7 sty.16 0 0 0
Rzeszów 21 01.lip 2 0 2
Tarnobrzeg 3 0.64 0 0 0

san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-04-28 11:45:49

    Chorych u nas mało ale trupów jest dostatek.Dzisiaj 6 katastrof smoleńskich i nic.Tak dal porównania.W wojnie w 1939 w walkach z Niemcami i Ruskimi zgineło około70 000 Polaków. I to była krawawa wojna o której wszyscy wiemy.Do dzisiaj opłakujemy ofiary tamtej tragedii.według najnowszych danych w Polsce na corwid zmarło 67 000 Polaków czyli prawie tyle samo co w czasie wojny w 1939rI  w zasadze zniwo śmierć zbiera dalej i nic.Żadnej tragedii,zastanowienia,statystyka i propaganda zagłusza wszystko.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ojciec prać - niezalogowany 2021-04-28 18:55:21

    Tak twierdzi agresywny psychopata od kilkunastu tygodni

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bobas - niezalogowany 2021-04-28 19:51:06

    Ile razy mam Ci POwtarzać to nie była katastrofa smoleńska tylko zamach stanu za który od 11 lat nikt nie został POciągnięty do odPOwiedzialności.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama