21 października swój jubileusz 60-lecia świętować będzie Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.
Uroczystości rozpoczną się o g. 10 mszą św. w Bazylice pw. Ducha Świętego w Przeworsku, a po niej w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku będzie miała miejsce część oficjalna z występami artystycznymi.
Od g. 12.30 otwarcie wystawy ZSZ w budynku szkoły, następnie spotkania uczestników.
60-lecia szkoły to wyjątkowa okazja do wspólnego spotkania po latach, przeżywania od nowa wydarzeń i chwil z lat szkolnych, a także sentymentalna podróż do przeszłości. Stwarza możliwość zaprezentowania bogatej historii szkoły i docenienia zaangażowania wielu pokoleń w jej rozwój.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze