Reklama

7 nielegalnych imigrantów w 4 dni! Turek, Wietnamczycy i Marokańczycy

27/02/2018 13:54

W ciągu czterech dni funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali siedmiu nielegalnych emigrantów.


fot.Serwis SG Przemyśl

22 lutego pogranicznicy z placówki w Medyce zatrzymali 25-letniego obywatela Turcji, który chwilę wcześniej przekroczył[paywall] granicę w miejscu niedozwolonym. Turek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł, a następnie przekazany stronie ukraińskiej.

23 lutego funkcjonariusze w Stuposianach zatrzymali do kontroli drogowej mitsubishi na polskich numerach rejestracyjnych. W trakcie kontroli w aucie, którym kierował 31-letni obywatel Ukrainy, ujawniono trzech mężczyzn bez dokumentów tożsamości.

Później wyjaśniło się, że są to obywatele Wietnamu w wieku 25, 31 oraz 35 lat, którzy nielegalnie przekroczyli granicę. Cudzoziemcy przyznali się do popełnienia przestępstwa, następnie funkcjonariusze wydali decyzję o zobowiązaniu ich do powrotu i przekazali osoby służbom ukraińskim.

Natomiast obywatelowi Ukrainy postawiono zarzut popełnienia przestępstwa organizowania przekroczenia granicy wbrew przepisom. 25 lutego funkcjonariusze z  placówki w Korczowej zatrzymali trzech obywateli Maroka w wieku od 21 – 23 lat, którzy również przekroczyli zieloną granicę. Cudzoziemcy zostaną przekazani stronie ukraińskiej w ramach umowy readmisyjnej.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości