Reklama

74-letni sprawca przemocy domowej z gminy Pawłosiów ukarany

28/10/2024 19:44

Policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej jednostki zostali wezwani na interwencję związaną z przemocą domową na terenie gminy Pawłosiów. Jak ustalili, w rodzinie od dłuższego czasu dochodziło do przemocy zarówno fizycznej jak i psychicznej.

74-latek zachowywał się agresywnie w stosunku do swojej żony i córki, dlatego też policjanci podjęli decyzję o jego natychmiastowym odizolowaniu od poszkodowanych. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Badanie wykazało wówczas w jego organizmie blisko promil alkoholu.

– W związku z podejrzeniem stosowania przemocy mężczyzny wobec osób najbliższych, została wdrożona procedura Niebieskiej Karty

– przekazała jarosławska komenda.

 

– Prokurator zastosował wobec 74-letniego mieszkańca gminy Pawłosiów środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, nakazu opuszczenia zajmowanego lokalu, zakazu pośredniego i bezpośredniego kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zakazu opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Reklama

– dodała w komunikacie.

em.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama