Reklama

Mateusz Małek, 9-latek z Przemyśla, zawojował Kozerki

9-letni Mateusz Małek, trenujący na co dzień w Szkole Tenisa na kortach w Przemyślu pod okiem Adama Drysia, znakomicie zaprezentował się w dwóch turniejach zorganizowanych pod egidą Polskiego Związku Tenisowego.

Najpierw wygrał turniej PZT „Tenis 10” rozgrywany na obiekcie Górnika Łęczna, a potem zajął 3. miejsce w bardzo mocno obsadzonej imprezie, która odbyła się w Centrum Szkoleniowym Polskiego Związku Tenisowego w Kozerkach pod Warszawą, gdzie na co dzień trenują najlepsi tenisiści i tenisistki w Polsce. Akademia Tenisowa w Kozerkach jest największą i najnowocześniejszą areną tenisową w kraju.

– Nie uwierzyłbym komuś, kto by mi powiedział, że Mateusz będzie o mały włos od finału w Kozerkach. Tam gra czołówka z Warszawy, a do tego ośrodka przyjeżdżają dzieciaki i juniorzy z całej Polski. Widać, że miejsce zamieszkania nie musi świadczyć o ewentualnym sukcesie, a tylko ciężka i mądrze zaplanowana praca. Jadąc na ten turniej, obawiałem się czy nie próbujemy wskoczyć na zbyt wysokiego konia, ale okazuje się, że Mateusz radzi sobie z presją i wyzwaniami

Reklama

– powiedział Adam Dryś.

Gratulujemy!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama