Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu otrzymało 9 mln zł z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Dzięki temu szefostwo placówki ma pole do popisu we wdrażaniu kluczowych inwestycji cyfrowych, bez których w dzisiejszym świecie ani rusz.
KPO to unijny program finansujący inwestycje i reformy w Polsce, mający na celu odbudowę gospodarki po pandemii Covid-19 oraz wzmocnienie jej konkurencyjności i odporności na przyszłe kryzysy. Działania w ramach KPO koncentrują się na zielonej transformacji, transformacji cyfrowej, innowacjach, ochronie zdrowia i edukacji.
Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu to jednostka medyczna działająca pod skrzydłami Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. Placówka znalazła się na prestiżowej liście projektów, które pozytywnie przeszły ocenę w ramach inwestycji w dziedzinie transformacji cyfrowej w sektorze zdrowia. Zajęła 75. miejsce na 495 zgłoszeń...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 66% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze