Ekojazda, czyli eco-driving, polega na takim prowadzeniu samochodu, aby zmniejszyć zużycie paliwa, co w efekcie ma z czasem prowadzić do ograniczenia negatywnego wpływu motoryzacji na środowisko. Umiejętność oszczędnej jazdy od 1 stycznia jest oceniana podczas egzaminu na prawo jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze