Reklama

Absolwenci pielęgniarstwa i bezpieczeństwa wewnętrznego

13/04/2015 09:00

74 studentów kierunku pielęgniarstwo i 35 kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu zakończyło naukę na poziomie licencjackim i odebrało dyplomy.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele kadry naukowej uczelni, młodsi koledzy oraz bliscy absolwentów. Na wręczeniu dyplomów dla świeżo upieczonych pielęgniarek i pielęgniarzy byli też przedstawiciele dyrekcji miejscowego szpitala. Wśród osób, które zdobyły kwalifikacje z zakresu pielęgniarstwa, dominowały kobiety, ale było też kilku mężczyzn. Absolwenci bezpieczeństwa wewnętrznego byli pierwszymi kończącymi ten kierunek w jarosławskiej uczelni. Jako pierwsi dyplomy otrzymali: Sylwia Oronowicz, Beata Rocka, Agnieszka Lisowska i Paulina Skowronek, studenci z najwyższą średnią ocen.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości