Reklama

Afgańczycy ukryci w soi

13/02/2019 12:30

W ubiegłym tygodniu kierowca ciężarówki, który wiózł z Serbii ładunek soi, powiadomił policjantów ze Strzyżowa, że z naczepy dobiegają jakieś dziwne odgłosy.

Działo się to na parkingu w Wyżnym. Patrol po otwarciu naczepy znalazł dwóch mężczyzn ukrytych za paletami. Ponieważ byli to cudzoziemcy, wezwano Straż Graniczną. Okazało się, że byli to dwaj Afgańczycy w wieku 18 i 19 lat, którzy chcieli się dostać do Europy.

Przyznali, że za udostępnienie skrytki w naczepie zapłacili organizatorom przerzutu łącznie 3 tysiące euro. Cudzoziemcom postawiono zarzut nielegalnego przekroczenia granicy, do czego się przyznali. Dobrowolnie poddali się karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres próby 2 lat.

Decyzją Sądu Rejonowego w Rzeszowie mężczyźni zostali umieszczeni na okres 3 miesięcy w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Białymstoku.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Spoczko - niezalogowany 2019-02-14 10:54:31

    no i stamtąd uciekną i Europa zdobyta

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tyron - niezalogowany 2020-05-11 09:53:03

    How to fix connections to bluetooth audio devices in windows 10,thanks for the provide the a new simple solution https://fixconnectionsbluetoothaudiodeviceswirelessdisplayswindows10.net easily to connect your any device  if you want to add in computer.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama