Moc zabaw zręcznościowych i animacji, jeszcze więcej śmiechu, a do tego konkursy z nagrodami, pyszna lemoniada i domowe wypieki oraz wytrawne przekąski. Dzień Rodziny, zorganizowany 25 maja w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszanach, przyniósł masę atrakcji i zapewnił uczestnikom wyśmienite humory.
Zamysłem organizatorów było, aby jedną dużą imprezą uczcić trzy ważne święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca.
– Cieszymy się, że rodziny przybyły do nas tak licznie i aktywnie spędzały wspólnie czas na naszym pikniku, w który nieoceniony wkład wniosła Rada Rodziców. Atmosfera zabawy udzieliła się wszystkim zgromadzonym. Do zręcznościowej rywalizacji przystąpili nie tylko uczniowie, ale też rodzice. Zmagano się w wielu konkurencjach, takich jak rzucanie piłeczką do worka, biegi z trzymaną w ręku łyżką z jajkiem, karmienie jogurtem rodziców, podbijanie piłeczki pingpongowe, biegi na trzy nogi czy przeciąganie liny. W tym ostatnim zadaniu rodzice ulegli swoim pociechom, przegrywając konkurencję. Integrowano się też tańcząc i bawiąc z użyciem chusty animacyjnej. Całość okrasiły występy w wykonaniu dzieci z koła wokalnego działającego przy SP w Olszanach. Przemycono też dawkę solidnej wiedzy na temat bezpieczeństwa, którą udało się przekazać za sprawą pokazów ratownictwa medycznego i strażaków z OSP Krasiczyn, jak też konkursów zorganizowanych przez policjantów z Posterunku Policji w Krasiczynie. Czas umiliły też najmłodszym dmuchańce i malowanie twarzy. Naładowani pozytywną energią uczestnicy mogli też skorzystać z poczęstunku w postaci kiełbasek z grilla, pizzy, popcornu, waty cukrowej, domowych wypieków i pysznej lemoniady.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze