Reklama

Alarm bombowy... na prywatnej posesji

19/06/2019 20:00

Starsze małżeństwo odebrało telefon, że jeśli nie zapłaci 20 tys. zł, ich dom wybuchnie.

Wszystko działo się w poniedziałek, 17 czerwca, tuż po g. 6. – Starsze małżeństwo z Oleszyc otrzymało telefon z groźbą, że jeśli nie[paywall] wyniosą przed dom 20 tysięcy złotych, to wybuchnie bomba podłożona pod budynkiem – podaje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. – Zgłoszenie było nietypowe, bo w tego typu przypadkach zazwyczaj dotyczą one budynków użyteczności publicznej, a tym razem był to teren prywatnej posesji – zauważa M. Janowski.

Na miejsce zadysponowano wszystkie służby. Dwie godziny poszukiwań z użyciem specjalnie przeszkolonych psów tropiących wykazały, że ładunków wybuchowych w domu i jego pobliżu nie ma. Zgłoszenie – czego się można było spodziewać – było głupim żartem.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    GORSZY SORT - niezalogowany 2019-06-19 20:16:54

    Co tam alarm bombowy! Niech redakcja napisze jaka fuche objal Hamryszczak w RZESZOWIE!!! KORYTO PLUS

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama