Starsze małżeństwo odebrało telefon, że jeśli nie zapłaci 20 tys. zł, ich dom wybuchnie.
Wszystko działo się w poniedziałek, 17 czerwca, tuż po g. 6. – Starsze małżeństwo z Oleszyc otrzymało telefon z groźbą, że jeśli nie[paywall] wyniosą przed dom 20 tysięcy złotych, to wybuchnie bomba podłożona pod budynkiem – podaje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. – Zgłoszenie było nietypowe, bo w tego typu przypadkach zazwyczaj dotyczą one budynków użyteczności publicznej, a tym razem był to teren prywatnej posesji – zauważa M. Janowski.
Na miejsce zadysponowano wszystkie służby. Dwie godziny poszukiwań z użyciem specjalnie przeszkolonych psów tropiących wykazały, że ładunków wybuchowych w domu i jego pobliżu nie ma. Zgłoszenie – czego się można było spodziewać – było głupim żartem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co tam alarm bombowy! Niech redakcja napisze jaka fuche objal Hamryszczak w RZESZOWIE!!! KORYTO PLUS
Co tam alarm bombowy! Niech redakcja napisze jaka fuche objal Hamryszczak w RZESZOWIE!!! KORYTO PLUS