Reklama

Alarm bombowy na przejściu granicznym w Budomierzu [ZDJĘCIA]

Na drogowym przejściu granicznym Budomierz – Hruszew przeprowadzone zostały ćwiczenia na wypadek zagrożenia bombowego.

Zgodnie z założeniami, próbny alarm bombowy został wszczęty na telefoniczną informację od anonimowej osoby o podłożonej na przejściu granicznym bombie. Najpierw funkcjonariusz zespołu minersko-pirotechnicznego z Placówki Straży Granicznej w Lubaczowie przeprowadził rozpoznanie, potem, aby zneutralizować potencjalne zagrożenie, na miejsce wezwany został Zespół Minersko-Pirotechniczny z Jasionki koło Rzeszowa. Miner-pirotechnik wykonał m.in. zdjęcie rentgenowskie pakunku, a następnie dzięki robotowi pirotechnicznemu IBIS przetransportował pakunek do pojemnika przeciwwybuchowego. Po czym trefny pakunek przetransportowano do miejsca neutralizacji.


fot.serwis BiOSG


fot.serwis BiOSG


fot.serwis BiOSG


fot.serwis BiOSG
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama