Do Sądu Rejonowego przy ul. Mickiewicza w Przemyślu przyszła dziś rano wiadomość o podłożeniu bomby.
Służby zostały powiadomione o przysłanej wiadomości tuż po godz. 10. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. - Po sprawdzeniu budynku sądu rejonowego okazało się, że jest to kolejne fałszywe zgłoszenie - poinformował Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
A dzielna policja?