Od 20 trwa w Zarzeczu alarm bombowy. Na miejscu pracuje zespół minersko-pirotechniczny przeworskiej policji oraz wyszkolony do szukania ładunków wybuchowych pies z jednostki w Rzeszowie. Teren zabezpieczają strażacy. Ewakuowano 120 osób.
Informację o ładunku wybuchowym podłożonym w jednym z bloków w Zarzeczu służby otrzymały około 20.25. Na policję zgłosiła ten fakt kobieta, która otrzymała telefon od nieznajomego mężczyzny z informacją, że w jej bloku jest bomba.
Służby potraktowały ten telefon bardzo poważnie. Na miejsce skierowano policjantów, strażaków zespół ratownictwa medycznego. Natychmiast przeprowadzono ewakuację zagrożonego budynku.
– Ewakuowano 120 osób, większość znalazła schronienie u sąsiadów, znajomych lub krewnych – informuje Justyna Urban, oficer prasowy przeworskiej komendy policji.
Około 15 osób skierowano do szkoły podstawowej w Zarzeczu. Na miejscu był obecny także wójt gminy Tomasz Bury.
Do poszukiwań ładunku oddelegowano zespół minerosko-pirotechniczny z Przeworska, wsparty psem wyszkolonym do wyszukiwania materiałów wybuchowych z jednostki pirotechnicznej z Rzeszowa.
O godzinie 23 alarm trwał. Ładunku jednak nie odnaleziono.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie Pacek jaką szkołę pan skończył ? ( od 20 ?)
Happy to read here about the explosive charge laid in one of the blocks in Zarzecze.Lauren,cover letter writing service UK
A co byłeś tam wcześniej/później i wiesz lepiej? A może sto ty dzwoniłeś?
Panie Pacek jaką szkołę pan skończył ? ( od 20 ?)
Podstawowe niepelne
Happy to read here about the explosive charge laid in one of the blocks in Zarzecze.Lauren,cover letter writing service UK