Reklama

Ambasador Ukrainy i prezydent Choma o Domu Polskim we Lwowie

06/04/2015 12:27

Andrij Deszczyca, ambasador nadzwyczajny i pełnomocny Ukrainy w Polsce, odwiedził Przemyśl i spotkał się z jego prezydentem Robertem Chomą.

Ambasador był tutaj pierwszy raz w charakterze dyplomaty. Rozmowa z prezydentem dotyczyła kontynuacji dotychczasowej współpracy i roli Przemyśla w kontaktach polsko-ukraińskich. Ukraiński dyplomata podkreślał, że jednym z jego priorytetów będą starania o rozwój infrastruktury drogowej przy przejściach granicznych z Polską. Poinformował także o bieżącym stanie sprawy budowy Domu Polskiego we Lwowie i mającym wkrótce nastąpić zakończeniu spraw formalnych z tym związanych. Ambasador podczas pobytu w Przemyślu spotkał się także z polskimi służbami granicznymi, studentami PWSW oraz przedstawicielami społeczności ukraińskiej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    munio - niezalogowany 2015-04-06 12:33:13

    https://www.youtube.com/watch?v=rps6-Qco5e0

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nieukr - niezalogowany 2015-04-06 14:57:29

    Kto w urzędzie odPOwiada za symbole narodowe? Dlaczego urząd miasta ozdobiono ukraińskimi flagami,jeszcze to miasto leży w granicach Rzeczypospolitej. Gdzie są flagi Polski i Unii Europejskiej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    o.Tadeusz - niezalogowany 2015-04-07 07:06:01

    Jaki Prezydent, taka flaga!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości